Home Učebnice, studium Ostatní Referáty, seminární práce

SP, BP a DP - Veterinářství - originální a napřímo!

Celá ČR
11. 10. 2023 - 08:13 (upraveno)

Popis

...................WWW.ODBORNETEXTY.COM....................... Jsem specialista přímo na zpracování odborných textů pro studijní účely, které jsou v souladu s požadavky univerzit. Na rozdíl od jednorázově najímaných pisatelů mám zkušenosti jak s vlastní diplomovou prací, tak s mnoha dalšími aktuálně obhajovanými, ne před x lety.

Postupně jsou hrazeny části práce, které máte možnost předem zkontrolovat. Nabízím nonstop servis i během obhajoby.

Mám 17 let praxe v přípravě prací, zkušenosti s jejich obhajobou (a praxi v dalších oborech). Dokážu proto práci navrhnout tak, aby nedocházelo zbytečně k žádným komplikacím. Vím, jakým situacím a následnému vývoji se vyhnout. Díky zkušenostem dokážu navrhnout východiska ze slepých uliček v již rozpracovaných textech.

Nejsem prostředník, proto jsou náklady na administrativu menší, přímá komunikace jednodušší a spolehlivější.

Nabízím zpracování odborných textů v různých formátech a podklady pro seminární, absolventské, bakalářské a diplomové práce. Dle náročnosti tématu i do několika dní. Nabízím ale i konzultace bez zpracování textů, samostatné rešerše nebo dokončení nepovedených prací.

K dispozici mám velké množství literatury (i na internetu jinak nedostupné tituly!) a hlavně příkladů z praxe.

Nabízím originální texty, efektivní způsob komunikace, přehledný způsob zpracování, evidence projektu a vyúčtování, zapracování korektur v ceně, jistotu dokončení, pomoc s obhajobou. Zodpovědnost. Dokážu posoudit téma a nepřijímám nereálné či nejasně zadávané projekty. Výslednou práci si může každý nechat zdarma a nezávisle zkontrolovat antiplagiátorským programem. Vedení Vašeho projektu je na mé straně .-)

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
68258405410297157754

SP, BP a DP - Veterinářství - originální a napřímo!

Zavřít Zavřít
Prodávající
ODBORNÉ TEXTY - Pavlína V.
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!