Home Učebnice, studium Ostatní Referáty, seminární práce SP,BP,DP-podpora při MBA – MARKETING - originální a napřímo!

SP,BP,DP-podpora při MBA – MARKETING - originální a napřímo!

Celá ČR
11. 10. 2023 - 08:15 (upraveno)

Popis

...................WWW.ODBORNETEXTY.COM.......................Přímý dodavatel: situační analýza a návrh řešení, business plány, marketing, mark. komunikace, ekonomika, obchod a mark. výzkumy – tvorba metodik a zpracování, CRM včetně segmentace trhu, budování obchodních značek, nákup, plánování a nákup médií, finanční analýza projektů, výzkumy spokojenosti zákazníků atd., ale zabývám se i jinými oblastmi např. personalistika - motivace zaměstnanců nebo právo, daně, etika podnikání a mnoho dalších.

Na rozdíl od jednorázově najímaných pisatelů mám zkušenosti jak s vlastní diplomovou prací, tak s mnoha dalšími aktuálně obhajovanými. Jsem specialista přímo na zpracování odborných textů pro studijní účely, které jsou v souladu s požadavky univerzit.

Postupně jsou hrazeny části práce, které máte možnost předem zkontrolovat. Nabízím nonstop servis i během obhajoby.

Mám 17 let praxe v přípravě prací, zkušenosti s jejich obhajobou (a praxi v dalších oborech). Dokážu proto práci navrhnout tak, aby nedocházelo zbytečně k žádným komplikacím. Vím, jakým situacím a následnému vývoji se vyhnout. Díky zkušenostem dokážu navrhnout východiska ze slepých uliček v již rozpracovaných textech.

Nabízím zpracování odborných textů v různých formátech a podklady pro seminární, absolventské, bakalářské a diplomové práce. Dle náročnosti tématu i do několika dní. Nabízím ale i konzultace bez zpracování textů, samostatné rešerše nebo dokončení nepovedených prací.

K dispozici mám velké množství převážně ekonom. literatury (i na internetu jinak nedostupné tituly!) a hlavně příkladů z praxe.

Nabízím originální texty, efektivní způsob komunikace, přehledný způsob zpracování, evidence projektu a vyúčtování, zapracování korektur v ceně, jistotu dokončení, pomoc s obhajobou. Zodpovědnost. Nejsem prostředník, proto jsou náklady na administrativu menší, přímá komunikace jednodušší a spolehlivější. Dokážu posoudit téma a nepřijímám nereálné či nejasně zadávané projekty. Mohu zpracovat ře

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
46062963610297157736

SP,BP,DP-podpora při MBA – MARKETING - originální a napřímo!

Zavřít Zavřít
Prodávající
ODBORNÉ TEXTY - Pavlína V.
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!