Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

ODBORNÉ TEXTY efektivně napřímo,s jistotou dokončení

Cena:

neuvedeno

Popis:

Jsem specialista přímo na zpracování odborných textů pro studijní účely, které jsou v souladu s požadavky univerzit. Na rozdíl od jednorázově najímaných pisatelů mám zkušenosti jak s vlastní diplomovou prací, tak s mnoha dalšími aktuálně obhajovanými, ne před x lety.

Žádám pouze velmi nízkou zálohu a následně úhradu pouze napsaných částí. Nabízím nonstop servis i během obhajoby.

Mám 10 let praxe v přípravě prací, zkušenosti s jejich obhajobou (a praxi v dalších oborech). Dokážu proto práci navrhnout tak, aby nedocházelo zbytečně k žádným komplikacím. Vím, jakým situacím a následnému vývoji se vyhnout. Díky zkušenostem dokážu navrhnout východiska ze slepých uliček v již rozpracovaných textech.

Nejsem prostředník, proto jsou náklady na administrativu menší, přímá komunikace jednodušší a spolehlivější.

Nabízím zpracování odborných textů ve formátu: seminární, absolventská, bakalářská a diplomová práce. Dle náročnosti tématu i do několika dní. Nabízím ale i konzultace bez zpracování textů, samostatné rešerše nebo dokončení nepovedených prací.

K dispozici mám velké množství literatury (i na internetu jinak nedostupné tituly!).

Nabízím originální texty, efektivní způsob komunikace, přehledný způsob zpracování, evidence projektu a vyúčtování, zapracování korektur v ceně, jistotu dokončení, pomoc s obhajobou. Zodpovědnost. Dokážu posoudit téma a nepřijímám nereálné či nejasně zadávané projekty.Výslednou práci si může každý nechat zdarma a nezávisle zkontrolovat antiplagiátorským programem. Management Vašeho projektu je na mé straně .-)

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

11464212

Počet zhlédnutí:

65 287x

Zhlédnutí detailu:

1 388x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 821 inzerátů