Home Učebnice, studium Jazykové kurzy Kurzy angličtiny
Je nám líto, ale tenhle inzerát již není aktuální.

Individuální kurzy angličtiny ušité pro Vás na míru.

Celá ČR
1. 1. 2024 - 21:52 (upraveno)
Dohodou
Prodávající

Popis

Individuální výuka je bezesporu vysoce efektivní způsob, jak se naučit cizí jazyk poměrně rychle a jednoduše.

Před zahájením individuální výuky si sami stanovíte, kolik hodin měsíčně se chcete učit, během výuky pak můžete případně měnit tempo a střídat druhy kurzů po jejich vzájemném ukončení. Učit Vás budou kvalifikovaní čeští lektoři nebo rodilí mluvčí daného jazyka.

Individuální přístup, profi lektoři, moderní materiály a online aplikace! Výuka je možná přes Skype nebo Zoom platformu. Intenzita a frekvence výuky je na domluvě. Výuka s českou lektorkou nebo rodilou mluvčí. Vystavíme Vám certifikát - potvrzení po ukončení výuky.


Kromě kurzů všeobecné angličtiny poskytujeme výuku i různě specializovaných druhů angličtiny: obchodní, administrativní, medicínskou angličtinu jak pro lékaře, tak i zdravotní sestry, nebo angličtinu z oboru technologie či cestovního ruchu. Dále nabízíme výuku obchodní němčiny i ruštiny.
Pokud máte požadavek na takto specifickou výuku v jakémkoli námi vyučovaném jazyce, nezapomeňte to uvést do kontaktního formuláře – rádi Vám vyhovíme.

Individuální výuku nabízíme za velmi atraktivní ceny oproti konkurenci. Vyplňte a odešlete poptávkový formulář s vašimi požadavky a my se vám ozveme co nejdříve.

Svůj individuální kurz objednáte ZDE:
https://www.jazykovekurzypraha.cz/individualni-vyuka-jazyku/

Individuální kurzy angličtiny ušité pro Vás na míru.

Zavřít Zavřít
Prodávající
Inna Fridrikova
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!