Home Učebnice, studium Jazykové kurzy Kurzy angličtiny soukromé lekce angličtiny pro dospělé

soukromé lekce angličtiny pro dospělé

Pardubický kraj
22. 2. 2024 - 13:38 (upraveno)
V textu
Prodávající

Popis

Hello! :-) Ráda bych Vám touto cestou nabídla online lekce angličtiny pro dospělé.

Nabízím:
Diskrétní přístup: záleží mi na Vašem soukromí a pohodové atmosféře během lekce, proto vyučuji bez kamery, která může soukromí i pohodu během výuky narušovat.

Přátelská atmosféra: vždy Vás čeká pozitivní a přátelská lekce, při které se nejen něco naučíte, ale opadne z Vás i každodenní stres. 😊

Skvělá dostupnost: díky výuce pouze přes audio hovor se můžete vzdělávat i z míst s méně kvalitním internetovým připojením nebo s minimem dat kdekoli Vám to bude vyhovovat – z gauče, balkonu nebo i parku.

Udržitelná a férová cena: nabízím dlouhodobě udržitelnou cenu pro obě strany 95,- za 15min. Platba probíhá přes fakturu vždy na konci měsíce dle odučených hodin. Nejste nuceni si kurz předplácet a nečekají Vás ani pozdní storna.

Frekvence dohodou: můžete využít různých časových možností, například pouze 15min konverzace párkrát za týden, pravidelně jednou týdně 45min výuky nebo například 90min jednou za 14 dní.

Aktivity nad rámec kurzu: mimo audio lekcí se mnou, Vás čeká i spousta materiálů na „domácí přípravu“, která je zahrnuta v ceně lekce

Ranní a dopolední lekce: vyučuji každý den od pondělí do neděle od 6:00 do 13:00, lekce jsou tedy ideální nejen pro ty, kteří se lépe soustředí velmi brzy ráno či v dopoledních hodinách, ale třeba i pro pracující na směny nebo studenty VŠ

Zkušební lekce je zdarma a nezávazná. Vyzkoušíte si, jak taková audio lekce probíhá a vypadá a dozvíte se více i o mně. Budu se těšit!

Hear you later!

Základní údaje

Oblast inzerce
Pardubický kraj
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
37494633262718550727
V textu
Prodávající

soukromé lekce angličtiny pro dospělé

Zavřít Zavřít
Prodávající
Jana Šklíbová
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!