Home Učebnice, studium Jazykové kurzy Kurzy angličtiny Výuky angličtiny a španělštiny po SKYPU

Výuky angličtiny a španělštiny po SKYPU

Celá ČR
21. 2. 2024 - 08:20
500 Kč
Prodávající

Popis

Bojíte se, že ztroskotáte na vašich omezených znalostech cizích jazyků? Omezuje tento strach váš profesní růst a přistřihává křídla vašim touhám cestovat a poznávat? Brzdí vás v rozletu? Nedovolte mu to.

Už řadu let pomáhám lidem jako jste vy zlepšit jejich šance na profesní uplatnění a rozšířit okruh zemí, kde se na dovolené cítí jako doma. Pracoval jsem s kancelářskými pracovníky, lékaři, právníky, vojáky, manažery, podnikateli, umělci, politiky, studenty - a mnohými dalšími. Rád bych pomohl i vám.

Na mých individuálních hodinách angličtiny a španělštiny po Skypu se vám dostane luxusní luxusní individuální péče. Kurz bude střižen na míru vašim potřebám a cílům. Namíchám vám unikátní elixír z konverzace, slovíček, gramatiky, cvičení, poslechu v poměru a složení, které bude vyhovovat právě vám a cíli, kterého budete chtít dosáhnout.

Rozmluvím nemluvy, naučím slyšet neslyšící a ukážu směr všem, kteří bloudí v křivolakých uličkách labyrintu španělské vesnice.
Vrátím naději dětem zdeptaným rigidním školským systémem. Připravím vás na zkoušky, písemky, maturity, přijímačky - co si vzpomenete.

Topíte-li se v oceánu cizích jazyků, hodím vám lano a záchranný kruh. Uvidíte, že se v nich brzy budete cítit, jako ryba ve vodě.

První lekce a malý online kurz angličtiny ZDARMA

Více informací zde: https://nabidka.pavelmusiol.cz/doucovani/159063
případně na mailu: lektor.jazyku@pavelmusiol.cz

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
61798992880675531454
500 Kč
Prodávající

Výuky angličtiny a španělštiny po SKYPU

Zavřít Zavřít
Prodávající
Pavel Musiol
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!