Home Učebnice, studium Jazykové kurzy Kurzy angličtiny

Výuka angličtiny od rodilého mluvčího USA, doktorandka MU

Celá ČR
9. 7. 2024 - 11:23
V textu
Prodávající

Popis

Srdečně zdravím!✏️

Nabízím lekce angličtiny (UK/USA) za studentské ceny, které nebudou stát majlant. Můžete si nastavit vlastní tempo (týdenní nebo měsíční) a vybrat si témata, která vás zajímají a vyhovují vašim potřebám (např. terminologie pro tvrdé vědy, obchodní prezentační schopnosti atd.).

Mohu se přizpůsobit jakémukoli stylu výuky angličtiny: akademickému, obchodnímu a komerčnímu, konverzačnímu a kreativnímu (psaní); a jakékoli úrovni studenta jazyka: A1, A2, B1, B2, C1*, C2**. Studenti všech věkových kategorií a vzdělání jsou velmi vítáni!

Nebudeme se pouze řídit pracovními listy (i když můžeme, pokud je to vaše parketa!); místo toho budeme vést připravené i spontánní rozhovory jeden na jednoho a společně dělat potřebná cvičení, abychom zlepšili vaše schopnosti mluvit, psát, poslouchat a číst anglicky. Můžeme se také zaměřit více na jednu oblast dovedností než na druhou, pokud potřebujete například více procvičovat mluvení než čtení nebo trénovat přízvuk.

Pokud máte problémy na úrovni A2/B1 (nebo na jakékoli jiné úrovni), určitě vám mohu pomoci dosáhnout těchto cílových cílů a připravit se na další kurz nebo zkoušku. Pokud máte zájem o skupinové lekce, dejte mi prosím vědět! Přidám vás na čekací listinu a dám vám vědět, až budeme mít dostatek studentů, abychom mohli začít.

Cena za 50 minutovou lekci: 300 Kč
Cena pro studenty za 50 minut lekce (ISIC): 280 Kč
Kontakt: grammarghost@spooky-proof.com
Formát výuky: Online (přes Google Meet)

Moje zkušenosti: Ahojte! Jsem Abigail Mokra. Jsem doktorandka v posledním úseku na Katedře anglistiky a amerikanistiky FF MU a lektorka angličtiny pro Centrum jazykového vzdělávání MU (ale už pár semestrů jsem na mezinárodní doktorandské stáži v Německu.). Mám dva magisterské tituly z anglické literatury a evropských studií z KU Leuven v Belgii a dva bakalářské tituly z anglické literatury a ruských studií z VCU v USA. Mám alternativní mezinárodní učitelskou certifikaci a dalši :)

Základní údaje

Oblast inzerce
Celá ČR
Druh inzerátu
soukromá inzerce
Číslo inzerátu
48558322517781716836
V textu
Prodávající

Výuka angličtiny od rodilého mluvčího USA, doktorandka MU

Zavřít Zavřít
Prodávající
Abigail Mokra
Pošlete uživateli zprávu
0 / 1000

Nahlásit inzerát

Zavřít Zavřít
0 / 2000
Děkujeme za zpětnou vazbu! Inzerát byl nahlášen!