Jazykové učebnice - strana 2
Nastavit hlídacího psaNalezeno celkem 46 inzerátů
Levně koupím učebnice francouzštiny. Děkuji za nabídku! Mám zájem opravdu jen o levné knihy. Díky.
Levné učebnice
Dohodou
Mám zájem o levné učebnice portugalského jazyka, francouzského jazyka, španělského jazyka či českého jazyka pro cizince.
Nejdůležitější je cena! Zdarma nebo velmi levně. Děkuji.
Nejdůležitější je cena! Zdarma nebo velmi levně. Děkuji.
Aventura
V textu
Dobrý den, mám zájem o učebnici španělštiny Aventura či Nueva Aventura. Nemá ji někdo doma a nepřekáží mu tam? Může být i vyplněná. Díky moc.
Dobrý den, mám zájem o učebnici španělštiny Aventura či Nueva Aventura. Nemá ji někdo doma a nepřekáží mu tam? Může být i vyplněná.
Cvičebnice německé gramatiky POLYGOT
. . Druhé rozšířené vydání
.. Příklady k základním gramatickým jevům s řešením
.. Autoři : Doris Dusilová, Mathias Ebel, Ralf Goedert, Lenka Vachalovská
.. 460 stran
.. Formát A4
.. Vazba brožovaná
.. Stav: NOVÁ, NEPOUŽÍVANÁ, BEZ POZNÁMEK a VPISU
.. Kniha je určena studentům a učitelům ve školách i v jazykových kurzech. Doplňuje běžně používané učebnice a vzhledem k tomu, že ke všem příkladům poskytuje řešení umístěné na protější stránce, je vhodná i pro samouky
.. Ročník: střední školy
.. Váha: 1,065 kg
. . Druhé rozšířené vydání
.. Příklady k základním gramatickým jevům s řešením
.. Autoři : Doris Dusilová, Mathias Ebel, Ralf Goedert, Lenka Vachalovská
.. 460 stran
.. Formát A4
.. Vazba brožovaná
.. Stav: NOVÁ, NEPOUŽÍVANÁ, BEZ POZNÁMEK a VPISU
.. Kniha je určena studentům a učitelům ve školách i v jazykových kurzech. Doplňuje běžně používané učebnice a vzhledem k tomu, že ke všem příkladům poskytuje řešení umístěné na protější stránce, je vhodná i pro samouky
.. Ročník: střední školy
.. Váha: 1,065 kg
MITTELPUNKT B2, LEHRBUCH (NOVÁ)
ISBN 978-3-12-676600-5
.vydání rok 2007
.brožované, omyvatelný povrch
.Vydal: KLETT, Munchen
.Autor: Christian Estermann
.Formát: (210x297 mm), výška 10 mm
.183 stran
Stav: NOVÁ, 100%
. bez CD
ISBN 978-3-12-676600-5
.vydání rok 2007
.brožované, omyvatelný povrch
.Vydal: KLETT, Munchen
.Autor: Christian Estermann
.Formát: (210x297 mm), výška 10 mm
.183 stran
Stav: NOVÁ, 100%
. bez CD
MATRIX INTERMEDIATE STUDENTS BOOK ...1ks
MATRIX INTERMEDIATE WORKBOOK ... 1 ks
ISBN 0-19-436950-1
0-19-436985-4
.vydání rok 2003
vydání rok 2003
.brožované, omyvatelný povrch
.Vydal: Oxford University Press
.Autor: Katy Gude
Jayne Wildman
.Formát: (220x280 mm), výška 10 a 8 mm
.152 a 46 stran
Stav: Použitá, dobrý stav
Cena je za obě učebnice
MATRIX INTERMEDIATE WORKBOOK ... 1 ks
ISBN 0-19-436950-1
0-19-436985-4
.vydání rok 2003
vydání rok 2003
.brožované, omyvatelný povrch
.Vydal: Oxford University Press
.Autor: Katy Gude
Jayne Wildman
.Formát: (220x280 mm), výška 10 a 8 mm
.152 a 46 stran
Stav: Použitá, dobrý stav
Cena je za obě učebnice
NEW GENERATION 1
ISBN: 0-435-28384-7
.vydání rok 1986
.brožované, omyvatelné
.Vydal: Heinemann, Oxford
.Autor: Colin Granger
.Formát: (210x297 mm), výška 10 mm
.125 stran
Stav: Použitá
ISBN: 0-435-28384-7
.vydání rok 1986
.brožované, omyvatelné
.Vydal: Heinemann, Oxford
.Autor: Colin Granger
.Formát: (210x297 mm), výška 10 mm
.125 stran
Stav: Použitá
NĚMČINA
TANTAGRAM GLOSSAR 2A .... 1 ks
HUBER
96 stran
brožovaný
NĚMČINA
DEUTSCHE WIRTSCHAFTSTEXTE ZUM UBERSETZEN .... 1 ks
HUBER
144 stran
brožovaný
NĚMČINA
DEUTSCH FUR FORTGESCHRITTENE .... 1 ks
GOETHE-INSTITUT MUNCHEN
79 stran
brožovaný
Stav: NOVÉ, 100%
Formát: 150x219 mm
Cena je za 3 kusy
TANTAGRAM GLOSSAR 2A .... 1 ks
HUBER
96 stran
brožovaný
NĚMČINA
DEUTSCHE WIRTSCHAFTSTEXTE ZUM UBERSETZEN .... 1 ks
HUBER
144 stran
brožovaný
NĚMČINA
DEUTSCH FUR FORTGESCHRITTENE .... 1 ks
GOETHE-INSTITUT MUNCHEN
79 stran
brožovaný
Stav: NOVÉ, 100%
Formát: 150x219 mm
Cena je za 3 kusy
HEDWAY STUDENT'S BOOK + WORKBOOK ELEMENTARY (2 ks)
ISBN 0-19-433992-0
0-19-433993-9
.vydání rok 1991
vydání rok 1992
.brožované, omyvatelný povrch
.Vydal: Oxford University Press
.Autor: Liz&John Soars
.Formát: (220x275 mm), výška 8 mm
.128 a 95 stran
Stav: Použitá, dobrý stav
Cena je za obě učebnice
ISBN 0-19-433992-0
0-19-433993-9
.vydání rok 1991
vydání rok 1992
.brožované, omyvatelný povrch
.Vydal: Oxford University Press
.Autor: Liz&John Soars
.Formát: (220x275 mm), výška 8 mm
.128 a 95 stran
Stav: Použitá, dobrý stav
Cena je za obě učebnice
Prodám slovníky do kapsy
10 Kč
Název: Česko-anglický slovník
Nakladatel: Olomouc - Alda, 1993
ISBN: 80-85275-22-8 (brož.)
Název: Česko-německý slovník
Nakladatel: Olomouc - Fin Book Manufacture, 1993
ISBN: 80-85572-18-4 (brož.)
Název: Německo-český slovník
Nakladatel: Olomouc - Fin Book Manufacture, 1993
ISBN: 80-85572-17-6 (brož.)
Nakladatel: Olomouc - Alda, 1993
ISBN: 80-85275-22-8 (brož.)
Název: Česko-německý slovník
Nakladatel: Olomouc - Fin Book Manufacture, 1993
ISBN: 80-85572-18-4 (brož.)
Název: Německo-český slovník
Nakladatel: Olomouc - Fin Book Manufacture, 1993
ISBN: 80-85572-17-6 (brož.)
Název: Česko-anglická konverzace Autoři: Kollmannová,Janešová, Prokopová
Nakladatel:SPN, Praha
Rok vydání:1974
Nakladatel:SPN, Praha
Rok vydání:1974
Nabízím zachovalé knihy.
Obě knihy za 80 Kč.
Možné osobní předání v Praze.
Obě knihy za 80 Kč.
Možné osobní předání v Praze.
Prodám německou učebnici Tangram aktuell 1: Lektion 5-8, včetně CD.
Minimálně používaná (občasné vpisky obyč. tužkou).
Osobní předání v Praze
Minimálně používaná (občasné vpisky obyč. tužkou).
Osobní předání v Praze
Prodám učebnici AJ Straightforward Upper Intermediate: Student's book (2nd edition).
Autoři: Philip Kerr a Ceri Jones; Nakladatelství: Macmilian; ISBN: 978-0-230-42334-3.
Používaná sotva měsíc.
Osobní předání v Praze.
Autoři: Philip Kerr a Ceri Jones; Nakladatelství: Macmilian; ISBN: 978-0-230-42334-3.
Používaná sotva měsíc.
Osobní předání v Praze.
Cena za komplet - Nabízím učebnici a TextBook pracovní sešit Face to Face Upper-Intermediate ve stále dobrém stavu včetně CD. Je to tato učebnice: http://www.sevt.cz/produkt/face2face-upper-intermediate-students-book-cd-rom-12039105/
Höppnerová, Vitovská: Moderní učebnice němčiny
V dobrém stavu
! ! ! pouze osobní odběr v Praze ! ! !
Přehledně strukturované informace přinášejí aktuální pohled na Německo, Rakousko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko a Lucembursko. V knize lze najít též množství faktů z historie i současnosti těchto zemí, a to včetně obrazového materiálu, schémat a přehledů. Doporučujeme ji budoucím maturantům a všem, kteří se připravují na státní jazykovou zkoušku nebo na přijímací zkoušky na filologicky zaměřené vysoké školy.
Autor: Božena Homolková
! ! ! pouze osobní odběr v Praze ! ! !
Přehledně strukturované informace přinášejí aktuální pohled na Německo, Rakousko, Švýcarsko, Lichtenštejnsko a Lucembursko. V knize lze najít též množství faktů z historie i současnosti těchto zemí, a to včetně obrazového materiálu, schémat a přehledů. Doporučujeme ji budoucím maturantům a všem, kteří se připravují na státní jazykovou zkoušku nebo na přijímací zkoušky na filologicky zaměřené vysoké školy.
Autor: Božena Homolková
Ruční výroba šperků s léčivými minerály, náhrdelníky, náramky, náušnice, vše za krásně dostupné ceny, zavítejte do našeho e-shopu, určitě si vyberete. Naše potěšení je Vaše spokojenost.
Učebnice němčiny deutsch.com2 A2 Hueber
( bez prac.sešitu, bez CD )
jen osobní odběr Brno
( bez prac.sešitu, bez CD )
jen osobní odběr Brno
X