Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Dobrovolník v Africe/Indii- stud. program Fighting With Poor

18.06.2015 | Nabídka / Prodám | Studium v zahraničí

Cena:

neuvedeno

Popis:

Mezinárodní cestovatelská škola přijímá studenty do oboru Fighting with the poor. Denní studium probíhá v Norsku, praxe v Evropě, cestování a práce na projektu v Africe nebo Indii. Program jedinečně kloubí studium, práci, praxi i cestování do nezapomenutelného zážitku pro všechny, kteří mají zájem se současnou situací ve světě něco udělat a rádi by se podívali do světa na vlastní kůži. Celý program se skládá z 3 měsíců cestování, 3 měsíců saving up, 6 měsíců práce na jednom z projektů a celkem 12-ti měsíců studia, investigace, prezentací před odjezdem na projekt a v závěrečné části k získání A-certifikátu.

Projekty sú zamerané na

- odporu zdravotníctva,

- vzdelávania,

- jednoduché stavebníctvo,

- hygienu,

- prevencie voči HIV/AIDS,

- podporu agrokultúry,

- sociálná práca pre deti,

- práca v detských táboroch

- teacher training colleges apod.

Všetko prebieha v anglickom jazyku, pretože sa tu stretávajú dobrovoľníci z rôznych krajín a kútov zeme. Z tohto dôvodu je potrebná aspoň mierně pokročilá angličtina.

Iné výhody

Práca v medzinárodnom prostredí, cestovanie, ubytovanie. Práca na projekte ohodnotena v dolaroch (stále sa však jedná o dobrovolnicků prácu).

Rozne práce k zaplatení jedla, ubytovania, školních nákladov počas programu pomožme studentom najsť.

Naše škola je místem, kde se setkávají většinou mladí lidé s dobrou dávkou zvědavosti, odvahy a humoru, kteří chtějí zažít svět jiným způsobem. Aby tak učinili připravují se na setkání s lidmy různých kultur, na cestování do cizích zemí, kde se sblíží s životem místních (chudých) obyvatel a rozhodnou se, co pro ně udělají. Být na cestě je jedna z hlavních částí našeho institutu stejně tak jako práce v kolektivu, společné plánování, diskuze a rozhodnutí o důležitých tématech našich životů a naší Země

Kontaktná osoba: Marketa Muzikova

Tel.: 004761264444

E-mail: dobrovolnici@drh-norway.org

Web: applyafricavolunteer.drh-norway.org (EN), drh-norway.weebly.com (CZ)

Oblast inzerce:

Jiná země

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

10744146

Počet zhlédnutí:

9 330x

Zhlédnutí detailu:

535x

Galerie TOP inzerátů - Studium v zahraničí

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 046 102 inzerátů