Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

SP, BP a DP – PŘÍRODNÍ VĚDY - originální a napřímo!

Cena:

neuvedeno

Popis:

Nabízím vyhledávání zdrojů ve světových vědeckých databázích, jejich překlady z AJ do ČJ, tvorbu originálních textů.

Jsem specialista přímo na zpracování odborných textů pro studijní účely, které jsou v souladu s požadavky univerzit. Na rozdíl od jednorázově najímaných pisatelů mám zkušenosti jak s vlastní diplomovou prací, tak s mnoha dalšími aktuálně obhajovanými, ne před x lety.

Žádám pouze velmi nízkou zálohu a následně úhradu pouze napsaných částí. Nabízím nonstop servis i během obhajoby.

Mám dlouholetou praxi v přípravě prací a zkušenosti s jejich obhajobou. Dokážu proto práci navrhnout tak, aby nedocházelo zbytečně k žádným komplikacím. Vím, jakým situacím a následnému vývoji se vyhnout. Díky zkušenostem dokážu navrhnout východiska ze slepých uliček v již rozpracovaných textech.

Nejsem prostředník, proto jsou náklady na administrativu menší, přímá komunikace jednodušší a spolehlivější.

Nabízím zpracování odborných textů ve formátu: seminární, absolventská, bakalářská a diplomová práce. Dle náročnosti tématu i do několika dní. Nabízím ale i konzultace bez zpracování textů, samostatné rešerše nebo dokončení nepovedených prací.

Nabízím efektivní způsob komunikace, přehledný způsob zpracování, evidence projektu a vyúčtování, zapracování korektur v ceně, jistotu dokončení, pomoc s obhajobou. Zodpovědnost. Dokážu posoudit téma a nepřijímám nereálné či nejasně zadávané projekty.Výslednou práci si může každý nechat zdarma a nezávisle zkontrolovat antiplagiátorským programem. Management Vašeho projektu je na mé straně .-)

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

9796728

Počet zhlédnutí:

68 304x

Zhlédnutí detailu:

2 042x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 891 inzerátů