SP,BP,DP-podpora při MBA – MANAGEMENT - originální,napřímo!

Cena:

neuvedeno

Popis:

Jsem specialista přímo na zpracování odborných textů pro studijní účely, které jsou v souladu s požadavky univerzit. Na rozdíl od jednorázově najímaných pisatelů mám zkušenosti jak s vlastní diplomovou prací, tak s mnoha dalšími aktuálně obhajovanými, ne před x lety.

Žádám pouze velmi nízkou zálohu a následně úhradu pouze napsaných částí. Nabízím nonstop servis i během obhajoby.

Mám 10 let praxe v přípravě prací, zkušenosti s jejich obhajobou (a praxi v dalších oborech). Dokážu proto práci navrhnout tak, aby nedocházelo zbytečně k žádným komplikacím. Vím, jakým situacím a následnému vývoji se vyhnout. Díky zkušenostem dokážu navrhnout východiska ze slepých uliček v již rozpracovaných textech.

Nejsem prostředník, proto jsou náklady na administrativu menší, přímá komunikace jednodušší a spolehlivější.

Nabízím zpracování odborných textů ve formátu: seminární, absolventská, bakalářská a diplomová práce. Dle náročnosti tématu i do několika dní. Nabízím ale i konzultace bez zpracování textů, samostatné rešerše nebo dokončení nepovedených prací.

K dispozici mám velké množství literatury (i na internetu jinak nedostupné tituly!) a hlavně příkladů z praxe.

Nabízím originální texty, efektivní způsob komunikace, přehledný způsob zpracování, evidence projektu a vyúčtování, zapracování korektur v ceně, jistotu dokončení, pomoc s obhajobou. Zodpovědnost. Dokážu posoudit téma a nepřijímám nereálné či nejasně zadávané projekty. Výslednou práci si může každý nechat zdarma a nezávisle zkontrolovat antiplagiátorským programem. Vedení Vašeho projektu je na mé straně .-)

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

3338037

Počet zhlédnutí:

89 841x

Zhlédnutí detailu:

3 885x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 015 292 inzerátů