05.09.2018 15:34   |  Nabídka / Prodám   |  Ostatní   |   Referáty, seminární práce
Cena: Neuvedeno

Popis: Nemáte čas na vypracování bakalářky, diplomky a nebo seminárky? Nevadí, nechejte to na nás!

Podklady pro Bakalářka, diplomka a nebo seminárka od nás – zaručujeme anonymitu a kvalitu!

Při pomyšlení, že za Vás někdo napíše bakalářku, Vás napadne, zda bude vypracovaná skutečně kvalitně, jestli bude jedinečná a nepůjde o žádný plagiát a jestli bude její autor anonymní. V našem systému si právě vybíráte autora, který napíše bakalářku za Vás a se kterým budete moci komunikovat ohledně případných úprav a nedostatků. Jelikož každý autor disponuje referencemi a hodnocením, je velmi jednoduché si vybrat ty nejlepší.

Jak si zadat napsání podkladu pro bakalářky, diplomky a nebo seminárky?

Na začátku stačí, abyste odeslali nezávazný objednávkový formulář. Ve formuláři buďte konkrétní, snažte si vzpomenout na vše, co je podstatné ohledně Vaší bakalářky a nevynechejte žádný detail. Oslovujete přímo autory, kteří mají za sebou desítky či stovky prací, tedy velmi zkušené lidi, kteří už přesně vědí, jaká je struktura diplomové práce či jiné základní znalosti. Pokud se jakýkoliv autor přihlásí na napsání Vaší bakalářky, nemusíte se obávat, že by mu bylo dané téma cizí.

Základem je anonymita práce

Vaše objednávka je u nás v absolutní anonymitě, protože ani my neznáme Vaši identitu a ani google neindexuje Vaši práci. Jakékoliv úpravy či změny nám můžete během psaní práce připomínkovat. Úpravy v rozsahu instrukcí jsou samozřejmě zdarma a na práci máte doživotní záruku.

Cena práce

Částka za napsání podkladu pro diplomové práce se pohybuje kolem 240,- Kč / normostrana. Tato cena odráží náročnost tématu a čas, který strávíme při psaní, přičemž nezapomínejte ani na hledání literatury a také formální úpravu práce.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
14471869
Počet zhlédnutí:
15 891x
Zhlédnutí detailu:
486x