05.09.2018 15:03   |  Nabídka / Prodám   |  Ostatní   |   Referáty, seminární práce
Cena: 240 Kč

Popis: Nemáte čas na vypracování bakalářské, diplomové nebo seminární práce? Nevadí, nechte to na nás! V roce 2011 jsme založili portál vysokoškolské práce, který do dnešního dne takto pomohl stovkám studentům s psaním bakalářské práce.

Podkldy pro bakalářské, diplomové a nebo seminární práce od nás – to je záruka kvality a anonymity

Při pomyšlení, že někdo napíše bakalářskou práci za Vás, některé napadne, zda ji někdo napíše skutečně kvalitně, zda bude jedinečná a nepůjde o žádný plagiát a jestli bude její autor anonymní. V našem systému si právě Vy vybíráte autora, který napíše za Vás bakalářskou práci a se kterým budete komunikovat ohledně případných úprav a nedostatků. Jelikož každý autor disponuje referencemi a hodnocením, je velmi jednoduché si vybrat ty nejlepší.

Jak si zadat napsání bakalářské, diplomové nebo seminární práce?

Na začátku stačí, abyste odeslali nezávazný objednávkový formulář. Ve formuláři buďte konkrétní, snažte si vzpomenout na vše, co je podstatné ohledně Vaší bakalářky a nevynechejte žádný detail. Oslovujete přímo autory, kteří mají za sebou desítky či stovky prací, tedy velmi zkušené lidi, kteří už přesně vědí, jaká je struktura diplomové práce či jiné základní znalosti. Pokud se jakýkoliv autor přihlásí na napsání Vaší bakalářky, nemusíte se obávat, že by mu bylo dané téma cizí.

Základem je anonymita práce

Vaše objednávka je u nás v absolutní tajnosti, protože ani my neznáme Vaši identitu a ani google neindexuje Vaši práci. Jakékoliv úpravy či změny nám můžete během psaní práce připomínkovat. Úpravy v rozsahu instrukcí jsou samozřejmě zdarma a na práci máte doživotní záruku.

Cena práce

Částka za napsání podkladu pro diplomové práce je kolem 240,- Kč / normostrana. Tato cena odráží náročnost tématu a čas, který strávíme při psaní, přičemž nezapomínejte ani na hledání literatury a také na formální úpravu práce.

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontakt


Bakalarky Diplomky
Telefon: 703 365 136
Odkaz: www.bakalarky-diplomky.cz

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14471836
Počet zhlédnutí:
16 270x
Zhlédnutí detailu:
466x