01.12.2020 16:02   |  Nabídka / Prodám   |  Ostatní   |   Referáty, seminární práce
Cena: Neuvedeno
Popis:

Jsem specialista přímo na zpracování odborných textů pro studijní účely, které jsou v souladu s požadavky univerzit. Na rozdíl od jednorázově najímaných pisatelů mám zkušenosti jak s vlastní diplomovou prací, tak s mnoha dalšími aktuálně obhajovanými, ne před x lety.

Postupně jsou hrazeny části práce, které máte možnost předem zkontrolovat. Nabízím nonstop servis i během obhajoby.

Mám 13 let praxe v přípravě prací, zkušenosti s jejich obhajobou (a praxi v dalších oborech). Dokážu proto práci navrhnout tak, aby nedocházelo zbytečně k žádným komplikacím. Vím, jakým situacím a následnému vývoji se vyhnout. Díky zkušenostem dokážu navrhnout východiska ze slepých uliček v již rozpracovaných textech.

Nejsem prostředník, proto jsou náklady na administrativu menší, přímá komunikace jednodušší a spolehlivější.

Nabízím zpracování odborných textů v různých formátech a podklady pro seminární, absolventské, bakalářské a diplomové práce. Dle náročnosti tématu i do několika dní. Nabízím ale i konzultace bez zpracování textů, samostatné rešerše nebo dokončení nepovedených prací.

K dispozici mám velké množství literatury (i na internetu jinak nedostupné tituly!).

Nabízím originální texty, efektivní způsob komunikace, přehledný způsob zpracování, evidence projektu a vyúčtování, zapracování korektur v ceně, jistotu dokončení, pomoc s obhajobou. Zodpovědnost. Dokážu posoudit téma a nepřijímám nereálné či nejasně zadávané projekty.Výslednou práci si může každý nechat zdarma a nezávisle zkontrolovat antiplagiátorským programem. Management Vašeho projektu je na mé straně .-)

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Kontaktovat


ODBORNÉ TEXTY - Pavlína V.
Odkaz: www.odbornetexty.com

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
soukromá inzerce
Číslo inzerátu:
14157073
Počet zhlédnutí:
32 082x
Zhlédnutí detailu:
1 216x