Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Bakalářka a diplomka rychle, levně a kvalitně!

Cena:

neuvedeno

Popis:

Máte starosti se psaním Vaší závěrečné práce? Nenechte se ošidit “firmami”, kterým platíte pouze za to, aby Vaše téma vypracoval agenturou najatý anonymní pisatel nejisté kvality. Nevěřte firmám, které nemohou zaručit 100% diskrétnost a u kterých musíte platit předem! Já mohu zaručit kvalitní zpracování “bakule na klíč”, diskrétnost a osobní jednání.

Neplaťte předem, ale až za hotovou práci! Platba bude rozděleno do dvou kroků, první část zaplatíte poté, co bude vypracována polovina práce a podruhé zaplatíte až po sepsání celé, a Vámi schválené, práce. Nemusíte se tedy bát, že zaplatíte a obdržíte šmejd… Cena je flexibilní vzhledem k rozsahu a tématu práce.

Vypracuji podklady pro bakule, diplomky, seminárky, ale i MBA či dizertační práce z oborů jako je ekonomie, marketing, management, všech sociální věd a dalších ekonomických oborů. Dále též z právních témat a humanitní věd.

Máte-li zájem, či jakýkoli dotaz, kontaktujte mě na napisupraci@gmail.com, rád se s Vámi setkám též osobně u kávy či piva. Společně Vaše studium dotáhneme do úspěšného konce! :-)

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

13552674

Počet zhlédnutí:

41 759x

Zhlédnutí detailu:

294x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 987 inzerátů