Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Základy krizové intervence pro pracovníky v soc.sl.

Cena:

690 Kč

Popis:

Základy krizové intervence pro pracovníky v soc.službách. Seminář. Každý z nás se minimálně jednou setká s krizí ve vlastním životě či při výkonu svého povolání. Jak v tuto chvíli reagovat, co vhodného říci? V tomto vzdělávacím programu dostanete odpověď!

A nejen na tyto otázky, ale také na mnoho dalších. Dozvíte se o krizi jako takové, o jejím prožívání a zvládání, o typologii krizí. Budete seznámeni s krizemi spojenými s dospíváním, s problematikou závislostí na návykových látkách, s traumaty, se sebevražednými tendencemi. Poskytneme Vám informace týkající se možností pomoci, a také probereme etickou stránku věci.

Kurz je určen pracovníkům v sociálních službách a dalším pomáhajícím profesím (sociální pracovníci, kurátoři, psychologové, lékaři, pedagogové, speciální pedagogové, duchovní apod.

Obsah školení:

• Pojem "Krizová intervence" (krize jako celospolečenský fenomén, krize v životě člověka, typologie krizí podle Baldwina)

• Vybraná specifická témata krizové intervence: (traumatické krize,obtížný a agresivní člověk v krizi, akutní psychotické stavy)

• Problematika závislostí, problematika sebevražd, dospívající v krizi

• Etické aspekty práce s člověkem v krizi

• Formy krizové pomoci a služby

• Rekapitulace kurzu, rady na závěr

Termín konání: na vyžádání, pro více informací nás kontaktujte.

Rozsah: 4 vyuč. hod.

Výstup: Osvědčení o absolvování.

Oblast inzerce:

Ostrava

Druh inzerátu:

firemní inzerce

Číslo inzerátu:

4938998

Počet zhlédnutí:

39 819x

Zhlédnutí detailu:

2 906x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 045 854 inzerátů