29.03.2018 14:00   |  Nabídka / Prodám   |  Kurzy, rekvalifikace   |   Obchod, prodejní dovednosti
Cena: 4 000 Kč

Popis: Toužíte se umístit na pracovních pozicích v oblasti obchodu? Získat lukrativní pracovní místo jako nákupčí či prodejce? Máte zkušenosti, ale chybí Vám potřebné osvědčení, které by prokazovalo vaši odbornost v oboru, a tím přicházíte o dobré pracovní nabídky? Nechce se vám znovu usedat do školních lavic? Snadné řešení! Vykonejte zkoušku z profesní kvalifikace!

Zkouška je určena účastníkům rekvalifikačního kurzu Obchodní zástupce nebo pro všechny ostatní, kteří chtějí vykonat zkoušku z profesní kvalifikace, ať už vědomosti získají samostudiem nebo praxí při svém povolání.

Zkouška se skládá:
- písemná část [testová]
- ústní část
- praktické předvedení


Písemná část: Každé kritérium je ověřováno min. 1 otázkou. Za úspěšné splnění testu se považuje 75% správně zodpovězených otázek s tím, že pro každé kritérium musí být správně zodpovězeno alespoň 50% otázek. Tzn. nestačí se naučit jen některá kritéria [témata] a některá vynechat, u všech musí být správně min. 50% otázek.

Ústní část: Autorizovaný zástupce [zkoušející] ověřuje ústně všechny kompetence kvalifikačního standardu. Uchazeč si losuje min. 1 otázku ke každému kritériu.

Praktické předvedení: Vychází z kompetencí a kritérií hodnotícího standardu. Uchazeč bude praktické předvedení také ústně vysvětlovat a obhajovat.

Výstup: Osvědčení o získání profesní kvalifikace "Obchodní zástupce"

Doba trvání: 2-6 hodin

Zkouška z profesní kvalifikace je v současnosti nejvyšším typem zkoušky v daném oboru v rámci dalšího vzdělávání. Zkoušce nemusí předcházet žádná průprava ve vzdělávací instituci, zájemci musí na zkoušce prokázat znalosti v rámci kvalifikačního standardu uvedeném v Národní soustavě kvalifikací bez ohledu na to, jak znalosti nabyli (samostudiem, rekvalifikací, praxí aj.)

Národní soustava kvalifikací umožňuje každému, kdo má potřebné znalosti a dovednosti, aby složil zkoušku, aniž by se musel vracet do školních lavic nebo absolvovat specializovaný kurz či rekvalifikaci. Po úspěšném absolvování zkoušky z takzvané profesní kvalifikace absolvent obdrží celostátně platné osvědčení, uznávané zaměstnavateli, personálními agenturami i profesními experty.

Zájemci o zkoušku mohou využít odbornou průpravu na zkoušku z profesní kvalifikace, a to absolvováním přípravných rekvalifikačních kurzů, které pořádáme. Kurzy Vás řádně připraví k úspěšnému absolvování zkoušky a zkouška z profesní kvalifikace je v tomto případě pro vás zcela ZDARMA!


Termíny:
*26.2.2018: Pondělí (od 15:30)
*2.3.2018: Pátek (od 15:30)
*13.4.2018: Pátek (od 15:30)
*18.4.2018: Středa (od 15:30)
*18.5.2018: Pátek (od 15:30)
*21.5.2018: Pondělí (od 15:30)
*8.6.2018: Pátek (od 15:30)

sipka dolu
Do oblíbenýchDo oblíbených
SdíletSdílet
Sdílet inzerát
Poslat emailem
VytisknoutVytisknout NahlásitNahlásit

Hyperrychlá odpověď na inzerát


Oblast inzerce:
Druh inzerátu:
firemní inzerce
Číslo inzerátu:
10295542
Počet zhlédnutí:
40 349x
Zhlédnutí detailu:
2 221x