Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Kvalitní skupinová němčina s germanistou

Cena:

140 Kč

Popis:

Kvalitní konverzační a gramatické kurzy němčiny pro úrovně A1 (úplní začátečníci), A2 (pokročilí začátečníci) a B1 (mírně pokročilí) v malých skupinách, 1 x 60 minut týdně, v sobotu dopoledne. Výuka probíhá po Skypu, z Vašeho soukromí - pohodlně a jednoduše přes mobilní telefon, tablet nebo PC, vždy spolehlivě a bez zbytečné ztráty času dojížděním. Výuka po Skypu je pro rozvoj sluchové paměti při učení se cizího jazyka účinnější než osobní lekce.

Nabízím kvalitní kurz němčiny pro všechny, kteří potřebují kvalitní základy v němčině a chtějí solidně mluvit a psát bez zbytečných chyb, které ztěžují komunikaci. Jsem zkušený lektor (germanistika na FF) s mezinárodními certifikáty Goethe-Zertifikat C2 a Wirtschaftssprache Deutsch (C2, hospodářská němčina), překladatel a tlumočník s více než 20 lety praxe. V lekcích používám velmi účinnou metodu řízeného rozvoje sluchové paměti, která urychluje učení jazyka - gramatiku začnete postupně používat podvědomě a správně, takže Vám už bude rozumět. Místo čtení cvičení z učebnice, jak jste možná byli zvyklí v minulosti, budete hlavně mluvit. Do kurzu můžete přistoupit také v jeho průběhu po úvodním přezkoušení, které s Vámi udělám po Skypu. Cena za 1 víkendovou lekci (sobota) je 140,- Kč a celková cena za pololetní kurz je podle počtu lekcí do konce pololetí. Přesný čas Vašeho kurzu upřesním vždy hned po Vašem přezkoušení. Těším se na všechny zájemce, kteří se rozhodli, že němčinu chtějí aktivně používat v praxi a garantuji znatelný pokrok všem, kteří se na lekce budou pravidelně připravovat.

Inzerent:Mgr. Minařík
Telefon:776 583 148
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Praha 8

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

7091252

Počet zhlédnutí:

42 744x

Zhlédnutí detailu:

2 121x

TOP inzeráty - Kurzy němčiny

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 947 inzerátů