Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Individuální výuka, doučování japonštiny, skype

08.11.2017 | Nabídka / Prodám | Kurzy japonštiny

Cena:

400 Kč

Popis:

Nabízím individuální výuku japonštiny. Mám 8 let zkušeností s výukou (firemní, skupinovou individuální, skype), vlastním jazykový certifikát úrovně N2, absolvovala jsem dva intenzivní jazykové stipendijní pobyty v Japonsku s vynikajícími studijními výsledky (Waseda Daigaku, Seishin Joshi Daigaku). Výuku se snažím vést v přátelském duchu s důrazem na rovnoměrné rozvíjení veškerých dovedností, tedy nezaměřuji se jen na suché drilování gramatiky, ale i na praktickou konverzaci, četbu, procvičování znaků a poslechu.

Veškeré materiály k výuce zajistím. V současné době nabízím pouze lekce přes skype (pobyt v zahraničí) - velmi vhodné pro časově vytížené studenty, nebo ty, kteří preferují komfort studia z domova.

Cena 400 kč za lekci. Možno domluvit i výuku v malých skupinkách - cena se pak odvíjí od celkového počtu studentů. V případě zájmu či dotazů mě neváhejte kontaktovat.

Inzerent:Kristina Koudelová
Telefon:608 980 873
Odpovědět na inzerát

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12286200

Počet zhlédnutí:

16 290x

Zhlédnutí detailu:

551x

Galerie TOP inzerátů - Kurzy japonštiny

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 276 inzerátů