Individuální kurzy angličtiny ušité pro Vás na míru.

Cena:

199 Kč

Popis:

Individuální výuka je bezesporu vysoce efektivní způsob, jak se naučit cizí jazyk poměrně rychle a jednoduše.

Před zahájením individuální výuky si sami stanovíte, kolik hodin měsíčně se chcete učit, během výuky pak můžete případně měnit tempo a střídat druhy kurzů po jejich vzájemném ukončení. Učit Vás budou kvalifikovaní čeští lektoři nebo rodilí mluvčí daného jazyka.

Výuka většinou probíhá v našich komfortních učebnách, které jsou vybaveny moderní technikou, knihovnou a všemi nezbytnými prostředky pro kvalitní individuální výuku jazyka. Na Vaše přání můžeme zajistit tuto formu výuky i u Vás doma nebo ve firmě.

Kromě kurzů všeobecné angličtiny poskytujeme výuku i různě specializovaných druhů angličtiny: obchodní, administrativní, medicínskou angličtinu jak pro lékaře, tak i zdravotní sestry, nebo angličtinu z oboru technologie či cestovního ruchu. Dále nabízíme výuku obchodní němčiny i ruštiny.

Pokud máte požadavek na takto specifickou výuku v jakémkoli námi vyučovaném jazyce, nezapomeňte to uvést do kontaktního formuláře – rádi Vám vyhovíme.

Individuální výuku nabízíme za velmi atraktivní ceny oproti konkurenci. Vyplňte a odešlete poptávkový formulář s vašimi požadavky a my se vám ozveme co nejdříve.

Oblast inzerce:

Praha

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12617093

Počet zhlédnutí:

74 252x

Zhlédnutí detailu:

877x

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 736 inzerátů