Hodiny Zpěvu

Cena:

550 Kč

Popis:

Nevíte, jaký DÁREK vybrat svému kamarádovi, kamarádce, přítelkyni, příteli, manželce nebo manželovi k narozeninám, svatbě, výročí, apod.??? Máme nápad! Svým nejbližším a nejdražším zazpívejte… A my vás zpívat naučíme!

Hodiny zpěvu v pražské škole praguesirens® jsou určeny mládeži i dospělým všech schopností, kteří chtějí získat ve svém vokálním projevu jistotu, vybudovat si správnou techniku a rozšířit svůj popový, rockový, jazzový, soulový, bluesový nebo hudební pěvecký repertoár. Mezinárodní škola moderního zpěvu praguesirens® se nachází v Plzeňské ulici v Praze 5 jen několik kroků od tramvajové zastávky U Zvonu. Parkování je kdykoli dostupné zdarma v ulici Holečkova, která vede rovnoběžně s ulicí Plzeňská.

Prostory školy tvoří místnosti loftového typu v přízemí a suterénu historického domu. Každá třída byla navržena tak, aby studentům hned od první lekce poskytovala autentické pódium a atmosféru. Místnosti jsou rovnoměrně rozděleny na pódium a hlediště. Kromě nutného technického zázemí se ve vybavení školy odráží především průmyslový design počátku 20. století, tedy doby, kdy James Joyce napsal svého Odyssea a Franz Kafka Mlčení sirén.

Mluvíme česky, rusky a anglicky. Prvních 30 minut zkušební hodiny je ZDARMA! Vítejte u nás ve škole! https://www.facebook.com/praguesirens/

Oblast inzerce:

Celá ČR

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

12299184

Počet zhlédnutí:

181 152x

Zhlédnutí detailu:

347x

Galerie TOP inzerátů - Zájmové kurzy, hobby

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 040 598 inzerátů