Tento inzerát je starší než 10 měsíců, takže je možné, že už není aktuální. Klikněte zde pro podobné, ale aktuální inzeráty!

Kvalitní individuál. výuka NJ – s dojezdem (kancelář, domov)

Cena:

neuvedeno

Popis: Zkušený profesionální lektor němčiny Vás kvalitně, spolehlivě a s trpělivostí doučí němčinu - individuální zaměření lekce podle Vašich potřeb a požadavků: příprava na maturitu, na přijímačky (SŠ/VŠ), na státní jazykové zkoušky, výuka obchodního jazyka, odborného jazyka (ekonomie, bankovnictví, právo) nebo konverzační lekce. Výuka od úplných začátečníků až po velmi pokročilé, od ranních do večerních hodin. Cena dohodou - podle typu lekce, její délky a časové náročnosti dojezdu za Vámi (kancelář, domov). Moje praxe zahrnuje 22 let zkušeností s individuální firemní a privátní výukou, skupinovou firemní výukou. Studium na univerzitách v Německu a Rakousku, jazyková zkouška Goethe-Zertifikat C2 (Oberstufe). Neváhejte mě kontaktovat. Úspěšný nový rok 2013!

Tento inzerát byl uživatelem archivován, takže na něj již nelze reagovat. Zpravidla to značí, že zboží již prodal a jeho nabídka tedy již není aktuální.

Oblast inzerce:

Praha 5

Druh inzerátu:

soukromá inzerce

Číslo inzerátu:

7148699

Počet zhlédnutí:

18 479x

Zhlédnutí detailu:

909x

Galerie TOP inzerátů - Doučování ostatních předmětů

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 049 996 inzerátů