Co obsahuje inzerce v rubrice Učebnice, studium?

Vše pro Vaše studium! Pustili jste se do cizích jazyků nebo jen chcete ušetřit za učebnice a další studijní pomůcky? Pak právě v sekci Učebnice, studium najdete všechno na jednom místě!

Naleznete tu vše, co potřebuje každý středoškolák i žák základní školy – učebnice, pracovní sešity, odborné slovníky, lexikony i výběr z mnohé literatury. Nemusíte tak obíhat veškerá knihkupectví ve městě a vše pohodlně koupit za poloviční ceny z bazaru učebnic. Tisíce inzerátů navíc nabízí zcela nové i starší edice knih. Podkategorii Doučování zase ocení ti, co se chtějí zdokonalit, udělat zdárně maturitu či přijímačky na vysoké školy.

Vysokoškoláci a studenti VOŠ tu také najdou mnoho podkategorií, aby zde přehledně nalezli skripta k oboru, který potřebují. Od humanitních studií po veterinární a zemědělské obory až po ekonomii a architekturu.

Sháníte materiály k výuce jazyků? A je libo angličtinu, francouzštinu, finštinu, latinu nebo něco ještě exotičtějšího? Není problém! Zavítejte do sekce Jazykové učebnice, klikněte na daný jazyk a vybírejte z učebnic a slovníků, které hledáte. Jazyk se lze naučit nejlépe každodenním procvičováním a opakováním, a tak možná přijde vhod i nabídka jazykových kurzů.

Inzeráty v sekci Učebnice, studium jsou tu pro všechny, kteří se chtějí vzdělávat, rekvalifikovat a objevovat nové obory. Třeba možná právě nyní je čas si dodělat certifikát, po kterém jste vždy toužili. Od manažerských kurzů, po IT kurzy, sportovní či masérské kurzy. Přihlásit se také můžete do zájmových kroužků, objevit či vypilovat své dovednosti, naučit se hrát na nástroj a co víc – pečovat o sebe na kurzech osobního rozvoje.

Svou troškou do mlýna můžete přispět i Vy svými znalostmi. Nabídněte doučování, učebnice a studijní materiály, které již nepotřebujete. Reagujte na pohledávky, protože třeba právě Vaše znalosti někdo dokáže ocenit.

Sledujte nejnovější trendy ve vzdělání a zpestřete svůj životopis novými dovednostmi, aby vás v řadě za výbornou prací nepředběhli ostatní kandidáti. A za nabídkami práce také nemusíte daleko – na serveru HyperPráce.cz je denně mnoho aktualizovaných nabídek prací ze všech oborů.

Učebnice, studium

Celkem 19 400 inzerátů | Zobrazit všechny inzeráty

Učebnice pro ZŠ

773 inzerátů

Učebnice pro SŠ

9 864 inzerátů

Učebnice pro odb. SŠ

609 inzerátů

Učebnice pro VŠ a VOŠ

1 402 inzerátů

Jazykové učebnice

1 420 inzerátů

Kurzy, rekvalifikace

940 inzerátů

Jazykové kurzy

1 309 inzerátů

Doučování

1 090 inzerátů

Ostatní

1 045 inzerátů

PODAT INZERÁT ZDARMA

Ve vyhledávání je 1 050 000 inzerátů